Aktualności

 • Informacja dla pacjentów

  Szanowni Pacjenci,

  Instytut Matki i Dziecka przechodzi gruntowną modernizację. Remont został zaplanowany tak, żeby nie ograniczać ilości przyjmowanych pacjentów, nie zostanie zamknięta Poliklinika ani żadne poradnie czy kliniki. Z tego względu może zaistnieć konieczność zmiany terminu wizyty bądź numeru gabinetu, w którym będzie odbywać się wizyta. W takich przypadkach rejestracja Instytutu udzieli Państwu wszelkich informacji. Z góry przepraszamy za utrudnienia związane remontem, hałas czy zmiany w organizacji ruchu na terenie naszej placówki.  Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość gdyż zmieniamy się przed wszystkim dla Was, naszych Pacjentów. Już wkrótce oddamy do Waszej dyspozycji nową izbę przyjęć a w kolejnym etapie nową Klinikę Ginekologii i Położnictwa. Całość prac powinna zostać ukończona do końca 2013r.

  Z poważaniem,
  dr Tomasz Maciejewski
  Dyrektor Instytutu Matki i Dziecka

 • Koncert Patrycji Markowskiej w IMiD w Warszawie

  W dniu 10.10.2012 na oddziale chirurgii onkologicznej Fundacja Spełnionych Marzeń zorganizowała koncert rockowy. Dla pacjentów zaśpiewała Patrycja Markowska wraz z Marcinem Koczotem, a na gitarze akompaniował im Rafał Sędek. 

  więcej

 • XIV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Onkologia wieku rozwojowego"

  W dniach 13-14 listopada 2012 r. w Warszawie odbędzie się XIV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt. „Onkologia wieku rozwojowego”, organizowana przez Klinikę Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka.

  więcej

 • Stachurska, Lewandowski i Kucharski w IMiD w Warszawie

  To był wielki dzień dla fanów sportu !!!  10 października, na zaproszenie Fundacji Spełnionych Marzeń, dzieci i młodzież z oddziału chirurgii onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie odwiedzili: Robert Lewandowski – piłkarz reprezentacji Polski, Anna Stachurska – wicemistrzyni świata w karate, a prywatnie dziewczyna Roberta, oraz były reprezentant drużyny Polski w piłce nożnej – Cezary Kucharski.

  więcej

 • Warsztaty 20.10.2012

  Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o chorobie, jej przyczynach i wpływie na dziecko - zapraszamy  więcej

Patronaty i współpraca

Instytut Matki i Dziecka 01-211 Warszawa ul. Kasprzaka 17a,  tel. 22 32 77 000, 22 32 77 001

Poczta IMiD

Czy wiesz że...

w Instytucie powstała pierwsza w Polsce Klinika Neurologii Dzieci i Młodzieży - 1961r.