News

Help for patients from Ukraine

In the face of the escalation of the armed conflict in Ukraine, we are starting a fundraiser for the supply and support of Ukrainian citizens referred to the Institute of Mother and Child, including pregnant women and parents with children. Among the necessary measures are, among others hygienic articles, clothes, food products. It will also be necessary to provide transport and accommodation for families.

Funds can be deposited directly into the Foundation’s EURO account

title: HELP FOR UKRAINE

[IBAN] PL83 2490 0005 0000 4600 2108 2755

[SWIFT] ALBPPLPW

Konferencja naukowo-szkoleniowa "Holistyczne podejście do terapii wad wrodzonych części twarzowej czaszki w zespołach genetycznie uwarunkowanych"

Holistyczne podejście do terapii wad wrodzonych części twarzowej czaszki w zespołach genetycznie uwarunkowanych

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

Warszawa, 18 kwietnia 2015 roku

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej.

 

Poradnia Ortodontyczna Instytutu Matki i Dziecka ma pod opieką największą w Polsce grupę pacjentów z wrodzonymi wadami części twarzowej czaszki. Ze względu na ustyuowanie w tym kompleksie innych specjalistycznych Poradni i Oddziałów Klinicznych, Instytut Matki i Dziecka zapewnia dzieciom z wrodzonymi wadami oraz ich rodzicom pełen zakres poradnictwa i leczenia specjalistycznego. Potrzeba dialogu i współpracy pomiędzy położnikami, genetykami, chirurgami, neonatologami, neurologopedami, pediatrami, radiologami, ortodontami i innymi specjalnościami w leczeniu wielospecjalistycznym, jest istotna dla dobra naszych, wspólnych pacjentów.

 

Mając na uwadze ogromne zainteresowanie oraz liczny udział lekarzy w Konferencji poświęconej wadom rozszczepowym w 2013 roku, tym razem zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji, której tematyka poświęcona zostanie zagadnieniu: Holistyczne podejście do terapii wad wrodzonych części twarzowej czaszki w zespołach genetycznie uwarunkowanych. Wymiana doświadczeń klinicznych specjalistów wielu dziedzin medycyny, stomatologii i nauk pokrewnych pozwalają na skuteczną terapię i zapewniają pomoc pacjentom z wadami wrodzonymi, tym samym wpływając na poprawę jakości ich życia.

 

Konferencja adresowana jest do lekarzy o różnych specjalnościach medycznych i stomatologicznych, a takżde do osób zainteresowanych terapią pacjentów z wadami wrodzonymi.

 

Udział w konferencji potwierdziły wiodące ośrodki w Polsce, posiadające doświadczenie w opiece nad pacjentem z wrodzoną wadą części twarzowej czaszki w zespołach genetycznie uwarunkowanych.

Rejestracji można dokonać na stronie - http://www.konferencjaortodontyczna.pl/

Program konferencji do pobrania tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Współprzewodnicząca Komitetu Organizacyjnego dr n. med. Dorota Cudziło

Współprzewodnicząca Komitetu Organizacyjnego dr n. med. Barbara Obłoj

Go back

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego BIPCertyfikat ISOCertyfikat ISOCertyfikat ISO

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologiczna