News

Help for patients from Ukraine

In the face of the escalation of the armed conflict in Ukraine, we are starting a fundraiser for the supply and support of Ukrainian citizens referred to the Institute of Mother and Child, including pregnant women and parents with children. Among the necessary measures are, among others hygienic articles, clothes, food products. It will also be necessary to provide transport and accommodation for families.

Funds can be deposited directly into the Foundation’s EURO account

title: HELP FOR UKRAINE

[IBAN] PL83 2490 0005 0000 4600 2108 2755

[SWIFT] ALBPPLPW

Najnowszy poradnik dla rodziców "O żywieniu i aktywności fizycznej dzieci. Prosto, praktycznie, nowocześnie"

Z satysfakcją prezentujemy Państwu najnowszą publikację Instytutu Matki i Dziecka – poradnik pt. „O żywieniu i aktywności fizycznej dzieci. Prosto, praktycznie, nowocześnie", opracowany pod redakcją dr hab. prof. IMiD Haliny Weker na zlecenie Ministerstwa Zdrowia.

Poradnik stanowi praktyczne źródło wiedzy dla rodziców dzieci od 0 do 13 roku życia. Publikacja została opracowana przez zespół ekspertów z Instytutu Matki i Dziecka i zawiera zalecenia dotyczące prawidłowej diety i poziomu aktywności fizycznej dzieci. Publikacja została podzielona na cztery części, według wieku dziecka: niemowlęcy, poniemowlęcy, przedszkolny i szkolny. Dzięki temu, każdy rodzic może z łatwością korzystać z treści zawartych w poradniku. Poradnik to nie tylko zalecenia dotyczące żywienia, ale także szybkie i proste przepisy na zdrowe posiłki, zestawy ćwiczeń dostosowane do warunków domowych i wieku dziecka. Poradnik jest dostępny bezpłatnie, także w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.imid.med.pl w zakładce Do pobrania.

Okładka poradnika

 


 

 

Go back

Innowacyjna gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego BIPCertyfikat ISOCertyfikat ISOCertyfikat ISO

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologiczna