Młodszy Asystent – Specjalista w Zakładzie Genetyki Medycznej

W związku z przystąpieniem do realizacji projektu „Podniesienie wiedzy i umiejętności kadry medycznej w zakresie diagnostyki perinatalnej chorób uwarunkowanych genetycznie
z ukierunkowaniem na wczesną diagnostykę prenatalna Wrodzonych Wad Metabolizmu” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027,

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Młodszego Asystenta – Specjalistę  w Zakładzie Genetyki Medycznej

Rodzaj umowy:

  • umowa o pracę

Wymiar etatu:

  • 1 etat

Obowiązki:

Wykonywanie czynności pomocniczych w laboratorium, w tym m.in. przygotowywanie reakcji sekwencjonowania DNA i obsługi sekwenatorów oraz wykonywanie zleconych przez przełożonego zadań diagnostycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe umożliwiające podjęcie pracy na stanowisku diagnosty/ technika laboratoryjnego.
  • prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego.

Wymagania mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole.

CV prosimy kierować na adres e-mail: dzial.kadr@imid.med.pl (w tytule maila prosimy podać stanowisko).

Informujemy, iż po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną zniszczone.

Data utworzenia informacji: 15 kwietnia 2024 r. 14:00 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agnieszka Wolff-Krajewska

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons