Asystent / Asystent diagnostyki laboratoryjnej w Zakładzie Genetyki Medycznej

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Asystenta / Asystenta Diagnostyki Laboratoryjnej w Zakładzie Genetyki Medycznej

Rodzaj umowy:

  • pracę na okres próbny.

Wykształcenie:

  • wyższe magisterskie.

Opis stanowiska:

Zakład Genetyki Medycznej specjalizuje się w diagnostyce rzadkich chorób genetycznych człowieka. Zajmujemy się ich diagnostyką molekularną oraz prowadzimy badania podstawowe w oparciu o modele komórkowe. Laboratorium wyposażone jest w odpowiedni sprzęt laboratoryjny (w tym sekwenatory następnej generacji oraz aparaturę do prowadzenia hodowli komórkowych). Praca w naszym zespole polega nie tylko na prowadzeniu diagnostyki molekularnej, lecz również stwarza możliwość rozwoju naukowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe tj. analityka medyczna, diagnostyka laboratoryjna, biologia lub biotechnologia;
  • znajomość podstaw genetyki i praw dziedziczenia;
  • znajomość podstawowych technik analizy DNA/RNA;
  • umiejętność pracy w zespole i dobre zdolności komunikacyjne.

Wymagania mile widziane:

  • czynne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego;
  • specjalizacja z laboratoryjnej genetyki medycznej;
  • znajomość zagadnień z zakresu wysokoprzepustowego sekwencjonowania następnej generacji (NGS);
  • doświadczenie w pracy w laboratorium diagnostycznym;
  • znajomość języka angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: dzial.kadr@imid.med.pl

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną zniszczone.

Data utworzenia informacji: 24 maja 2024 r. 15:31 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons