Fizjoterapeuta / Młodszy asystent – specjalista w Zakładzie Usprawniania Leczniczego

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Fizjoterapeutę / Młodszego asystenta – specjalistę w Zakładzie Usprawniania Leczniczego

Rodzaj umowy: umowa o pracę na zastępstwo

Wymiar etatu: 1 etat

Opis stanowiska:

  • praca na Klinice Onkologii Dzieci i Młodzieży;
  • jednozmianowa w godz. 7.25 – 15.00.

Wymagania konieczne:

  • ukończone studia magisterskie i posiadanie prawa wykonywania zawodu;
  • dobra znajomość podstaw rehabilitacji ortopedycznej;
  • umiejętne i pełne zrozumienia podejście do dzieci;
  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Wymagania mile widziane:

  • Mile widziane ukończone kursy.

CV prosimy kierować na adres e-mail: dzial.kadr@imid.med.pl (w tytule maila prosimy podać stanowisko)

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną zniszczone.

Data utworzenia informacji: 01 września 2021 r. 15:50 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons