Ogłoszenia o pracę - bieżące

Inspektor/Specjalista w Dziale Administracyjnym

Instytut Matki i Dziecka zatrudni: Inspektora/Specjalistę w Dziale Administracyjnym

Rodzaj umowy:

  • umowa o pracę

Wymiar etatu:

  • 1 etat

Opis stanowiska:

  • koordynowanie prac sekcji sprzątającej;
  • realizacja zadań związanych z gospodarką środkami transportu zewnętrznego;
  • prowadzenie spraw związanych z podatkiem od nieruchomości oraz innymi opłatami wynikającymi z zawartych umów (rozliczanie, sporządzanie deklaracji, prowadzenie rejestru najemców i pomieszczeń);
  • współpraca z najemcami pomieszczeń Instytutu w zakresie wypełniania warunków umowy;
  • sporządzanie i kompletowanie dokumentacji do zawierania umów z wykonawcami;
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do udzielenia zamówienia publicznego;
  • rozliczanie faktur wynikających z zawartych umów oraz zleceń;
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z kasacją i utylizacją mienia;
  • współpraca w realizacji inwentaryzacji składników majątkowych Instytutu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pracy w jednostkach sektora publicznego lub w systemie ochrony zdrowia / na stanowisku o podobnym zakresie zadań;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • umiejętność pracy w zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: dzial.kadr@imid.med.pl

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną zniszczone.

Data utworzenia informacji: 24 stycznia 2024 r. 12:55 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons