Ogłoszenia o pracę - bieżące

Inspektor w Dziale Ekonomiczno – Finansowym

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Inspektora w Dziale Ekonomiczno – Finansowym

Rodzaj umowy: umowa na okres próbny

Opis stanowiska:

  • Udział w sporządzaniu  planu finansowego oraz monitorowanie budżetów jednostek organizacyjnych;
  • Kalkulacja kosztów wykonywanych procedur medycznych;
  • Analizy finansowo-ekonomiczne na potrzeby kadry kierowniczej;
  • Prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży VAT;
  • Wystawianie faktur za zrealizowane świadczenia i usługi,  sporządzanie not korygujących;
  • Przyjmowanie i kontrola dokumentów finansowo – księgowych pod względem formalnym i rachunkowym;
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności  MS Excel);
  • Dobra Znajomość zasad rachunkowości, ustawy o VAT i podatku dochodowego od osób prawnych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: dzial.kadr@imid.med.pl

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną zniszczone.

Data utworzenia informacji: 21 kwietnia 2022 r. 15:09 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons