Ogłoszenia o pracę - bieżące

Inspektor w Dziale Zarządzania Infrastrukturą

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Inspektora w Dziale Zarządzania Infrastrukturą

Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1 etat

Minimalne wykształcenie: wyższe licencjackie/inżynierskie

Opis stanowiska:

  • Obsługa wewnętrznego systemu w zakresie przyjmowania oraz przekazywania do realizacji zgłoszeń Użytkowników
  • Diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych. Wystawianie zleceń firmom zewnętrznym.
  • Odczytywanie liczników mediów na potrzeby rozliczeń.
  • Zamawianie części zamiennych na potrzeby napraw
  • Nadzór nad stanem technicznym budynków IMiD oraz eksploatacją wszelkich urządzeń i instalacji w budynkach.
  • Koordynacja i nadzór nad bieżącym utrzymaniem, eksploatacją, przeglądami, konserwacjami i remontami budynku, oraz technicznej infrastruktury zgodnie z wymogami bezpieczeństwa, prawa budowlanego oraz ochrony p.poż;
  • Wystawianie orzeczeń technicznych.
  • Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrola jakości świadczonych usług.
  • Organizowanie firm zewnętrznych w przypadku konieczności interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie;
  • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji technicznej/eksploatacyjnej urządzeń.
  • Realizacja prac będących w zakresie funkcjonowania działu zgodnie z poleceniami Kierownika Działu.

Wymagane kursy, uprawnienia:

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność;
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole.
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w stopniu dobrym

Wymagania konieczne:

  • Znajomość prawa budowlanego w zakresie utrzymania obiektów budowlanych;

Wymagania mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Uprawnienia elektryczne SEP;
  • Praktyczna znajomość pakietu Autocad.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną  zniszczone.

Data utworzenia informacji: 06 lipca 2021 r. 09:24 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons