Instytut Matki i Dziecka - utworzenie i utrzymanie bazy wcześniaka

W związku z realizacją programu pilotażowego w zakresie kompleksowej opieki rozwojowej nad dziećmi urodzonymi przedwcześnie KORD i koniecznością utworzenia i utrzymania bazy wcześniaka zgodnie z rozporządzeniem KORD - Instytut Matki i Dziecka poszukuje :

1) Koordynatora projektu, osoba kontaktowa i koordynująca przepływ informacji

- pozyskiwanie informacji i ich interpretacja

- koordynowanie spotkań i przekazywanych informacji

- tworzenie dokumentacji z pozyskiwanych informacji

- konsultowanie potrzeb i oczekiwań w kontekście możliwości technicznych

Rodzaj umowy:

-umowa cywilnoprawna

2) Projektanta - planowanie koncepcji, projektowanie funkcjonalne i graficzne

- opracowanie widoków funkcjonalnych systemu (user interface)

- opracowanie projektów graficznych systemu (user interface)

- przedstawienie procesów zachodzących w życiu i odzwierciedlenie ich w systemie (workflow)

- dbanie o wygodę użytkowania (user experience)

3) Programisty - teraz jako konsultant techniczny

- konsultowanie oczekiwań

- określanie możliwości technicznych wobec oczekiwań

- sugerowanie rozwiązań technicznych i funkcjonalnych

- definiowanie kwestii bezpieczeństwa danych

4) Analityka "biznesowego"

Opis stanowiska:

- przełożenie potrzeb użytkowników na wygodny w używaniu system

- określanie/definiowanie automatyzacji procesów

- okresowe interpretowanie pozyskanych informacji i przedstawianych rozwiązań

- okresowe wspieranie zespołu

- konsultacje, doradzanie rozwiązań

CV prosimy kierować na adres e-mail: dzial.kadr@imid.med.pl.

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną zniszczone.

Data utworzenia informacji: 13 listopada 2023 r. 14:27 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agnieszka Wolff-Krajewska

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons