Konserwator urządzeń technicznych (ds. utrzymania obiektu) w Dziale Zarządzania Infrastrukturą

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Konserwatora urządzeń technicznych (ds. utrzymania obiektu) w Dziale Zarządzania Infrastrukturą

Rodzaj umowy:

  • umowa o pracę -okres próbny

Wymiar etatu:

  • 1 etat

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe bądź policealne bądź wyższe licencjackie / inżynierskie/ w trakcie studiów

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa techniczna w zakresie kontroli, konserwacji, bieżącej eksploatacji, utrzymania w ruchu instalacji i urządzeń elektrycznych, sanitarnych, gazów medycznych w budynkach Instytutu,
  • Usuwanie bieżących awarii, oraz usterek,
  • Konserwacje, przeglądy;
  • Kontrola i obsługa urządzeń i instalacji technicznych w budynku;
  • Obchody kontrolne infrastruktury technicznej;
  • Zapewnienie sprawności oświetlenia wyjść awaryjnych i zapewnienie prawidłowego umieszczania tabliczek ostrzegawczych lub informacyjnych;
  • Wymiana elementów eksploatacyjnych;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych - Diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych;
  • Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych;
  • Ocena stanu technicznego urządzeń;
  • Obsługa systemu BMS (Building Management Systems);
  • Składanie zapotrzebowania do Sekcji Technicznej, na dostawy niezbędnych materiałów do wykonywania zleconych prac i rozliczenie ich zużycia;
  • Wymiana Filtrów w centralach wentylacyjnych, czyszczenie i mycie central wentylacyjnych i jednostek klimatyzacyjnych;
  • Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrola jakości świadczonych usług dotyczących urządzeń zainstalowanych w Instytucie;
  • Realizacja prac będących w zakresie funkcjonowania działu zgodnie z poleceniami Kierownika Sekcji.

Wymagane kursy, uprawnienia:

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1Kv.

Wymagania konieczne:

  • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Umiejętność odczytywania schematów i rysunku technicznego;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole;
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w stopniu dobrym;
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym.

Wymagania mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy przy infrastrukturze technicznej obiektów przemysłowych;
  • Znajomość zagadnień BHP
  • Znajomość systemów energetycznych, transformatorowych, rozdzielczych;
  • Znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej, zabezpieczającej.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: dzial.kadr@imid.med.pl

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną  zniszczone.

Data utworzenia informacji: 17 listopada 2022 r. 12:10 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons