Konserwator urządzeń technicznych w Dziale Zarządzania Infrastrukturą

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Konserwatora urządzeń technicznych w Dziale Zarządzania Infrastrukturą

Rodzaj umowy:

  • umowa o pracę - okres próbny

Wymiar etatu:

  • 1 etat

Wykształcenie:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu sanitarnym bądź profilu elektrycznym (automatyka, elektryka, elektromechanika, mechatronika i pokrewne).

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa użytkowników w zakresie przyjmowania zgłoszeń i rozwiązywania bieżących problemów,
  • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji instalacji wodno - kanalizacyjnych, sanitarnych, wentylacyjnych oraz pozostałych instalacji w budynkach, bądź wykonywanie bieżących napraw instalacji elektrycznych, oraz pozostałych instalacji w budynkach,
  • diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych,
  • wykonywanie prac instalacyjno – montażowych, podejmowanie stosownych, zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych, usuwanie awarii i usterek hydraulicznych bądź elektrycznych zleconych przez Kierownika Działu,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych,
  • obsługa systemu BMS.

Wymagania konieczne

  • umiejętność diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania drobnych awarii,
  • Użytkowanie specjalistycznych urządzeń i narzędzi (np. giętarki, gwintownice, spawarki) bądź biegłe posługiwanie się przyrządami pomiarowymi
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność wykonywania montażu, instalacji i naprawy instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania bądź umiejętność wykonywania instalacji elektrycznej,
  • uprawnienia SEP - grupa 1 bez ograniczenia napięcia, dozór i eksploatacja + pomiary.

Wymagania mile widziane:

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów sanitarnych bądź elektrycznych;
  • Co najmniej 5-lat doświadczenia zawodowego,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej budynków ochrony zdrowia (szpitale/przychodnie).

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: dzial.kadr@imid.med.pl

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną  zniszczone.

Data utworzenia informacji: 16 października 2020 r. 14:35 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons