Młodszy / Starszy Asystent - Specjalista w Zakładzie Genetyki Medycznej

Instytut Matki i Dziecka zatrudni osobę na stanowisko Młodszy / Starszy Asystent - Specjalista w Zakładzie Genetyki Medycznej

Opis stanowiska:

Zakład Genetyki Medycznej specjalizuje się w diagnostyce rzadkich chorób genetycznych człowieka oraz prowadzi liczne badania naukowe w tym zakresie. Poszukujemy pasjonatów zainteresowanych udziałem w projektach naukowych oraz  rozwijaniem swoich umiejętności w zakresie technik biologii  molekularnej i  technik inżynierii genetycznej.

Główne zadania:

- izolacja DNA, RNA, sekwencjonowanie metodą Sangera oraz sekwencjonowanie następnej generacji (NGS), analiza danych, badania in vitro z użyciem linii komórkowych.

Wymagania:

-  tytuł magistra biologii, biotechnologii, lub pokrewny;

- dobra znajomość języka angielskiego;

- umiejętność pracy samodzielnej i w zespole;

- doświadczenie w pracy laboratoryjnej;

- doświadczenie w  technikach biologii molekularnej (izolacja DNA, RNA, PCR, RT-PCR).

Mile widziane:

-  doświadczenie w technikach inżynierii genetycznej oraz hodowli komórek in vitro.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju, zdobywania i doskonalenia umiejętności m.in. przez udział w projektach naukowych finansowanych z grantów;

- szkolenie w zakresie sekwencjonowania metodą Sangera oraz wysokoprzepustowego sekwencjonowania następnej generacji (NGS);

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie zgodne z ustawą z dn.26.05.2022 (Dz.U. z dn.28.06.2022, poz 1352) dopasowane do doświadczenia zawodowego.

Zainteresowanej osoby prosimy o wysyłanie CV na adres agnieszka.rygiel@imid.med.pl

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną zniszczone.

Data utworzenia informacji: 20 października 2022 r. 14:47 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons