Ogłoszenia o pracę - bieżące

Opiekun Medyczny w Poradni Onkologicznej

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Opiekuna Medycznego w Poradni Onkologicznej

Rodzaj umowy:

  • pracę na okres próbny.

Minimalne wykształcenie:

  • uprawnienia opiekuna medycznego.

Opis stanowiska:

  • pomoc przy pacjentach;
  • udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej;
  • prowadzenie dokumentacji;
  • udział w procesie pielęgnowania;
  • dbanie o prawidłową i bezpieczną eksploatację urządzeń medycznych.

Wymagania:

  • bardzo wysoki stopień komunikatywności;
  • dobra znajomość obsługi komputera;
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: dzial.kadr@imid.med.pl

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną zniszczone.

Data utworzenia informacji: 19 lutego 2024 r. 06:57 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons