Pracownik ds. rozliczeń umów w Dziale Kontraktowania i Rozliczeń Świadczeń Medycznych

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Pracownik ds. rozliczeń umów w Dziale Kontraktowania i Rozliczeń Świadczeń Medycznych

Rodzaj umowy:

  • umowa o pracę – okres próbny

 Wymiar etatu:

  • 1 etat

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie ofert z jednostkami medycznymi i Ministerstwem Zdrowia,
  • prowadzenie i obsługa umów z jednostkami medycznymi,
  • przygotowywanie zestawień i statystyk.

Wymagania konieczne

  • zaawansowana znajomość Excela w praktyce,
  • umiejętność analitycznego myślenia,

Wymagania mile widziane

  • znajomość rozliczeń świadczeń z NFZ, znajomość programu CliniNet, NFZ-KO, obsługi SZOI, SMPT/SIMP

Wymagania mile widziane:

  • umiejętność współpracy w zespole,
  • samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • umiejętność radzenia sobie w stresie.

Wraz z CV kandydatów prosimy o przesłanie, na adres dzial.kadr@imid.med.pl, informacji na temat oczekiwań finansowych.

Informujemy, że rozpatrywane będą wyłącznie kandydatury spełniające ww. wymagania.

Data utworzenia informacji: 24 sierpnia 2020 r. 09:42 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna