Ogłoszenia o pracę - bieżące

Pracownik Magazynu

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Pracownika w Sekcji Magazynów.

Opis stanowiska:

-przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie wyrobów medycznych na podstawie zapotrzebowania;

-stale monitorowanie stanów magazynowych oraz procentowej realizacji umów;

-przygotowywanie raportów magazynowych zgodnie z zapotrzebowaniem;

-realizacja zamówień towarów w elektronicznym systemie magazynowym;

-wprowadzanie przyjęć i wydań do systemu magazynowego;

-nadzór nad odpowiednim obiegiem dokumentów w magazynie;

-współpraca z jednostkami organizacyjnymi instytutu w celu realizacji zamówień;

-sprawdzanie prawidłowości dostaw z zamówieniem/umową pod kątem jakościowym i ilościowym;

-okresowy udział w inwentaryzacjach magazynowych;

-przyjmowanie i realizacja reklamacji;

-utrzymywanie porządku w magazynie oraz dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie.

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie;

-min. 3 – letnie doświadczenie na stanowisku o zbliżonych obowiązkach w magazynie wyrobów medycznych;

-znajomość GM i programów magazynowych;

-umiejętność obsługi komputera;

-umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy;

-sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

-pracę jednozmianową - od 8.00-15.35;

-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

-przyjazną atmosferę w pracy, w której staramy się dzielić wiedzą i doświadczeniem.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: dzial.kadr@imid.med.pl

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną  zniszczone.

Data utworzenia informacji: 16 lipca 2021 r. 10:02 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons