Ogłoszenia o pracę - bieżące

Specjalista w Biurze Prasowym

Instytut Matki i Dziecka zatrudni: Specjalistę w Biurze Prasowym

Rodzaj umowy: umowa o pracę na zastępstwo

Wymiar etatu: 1 etat

Opis Stanowiska:

  • Tworzenie treści informacji prasowych, tekstów, PR zewnętrzny,
  • Zdolność tworzenia jasnych i czytelnych briefów,
  • Przygotowanie prezentacji na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • Prowadzenie social mediów oraz kampanii promocyjnych,
  • Administracja i redakcja treści na stronie internetowej Instytutu Matki i Dziecka,
  • Tworzenie i wysyłka newslettera do wszystkich pracowników IMiD,
  • Organizacja eventów oraz koordynacja ich przebiegu,
  • Organizacja i obsługa konferencji naukowych/prasowych,
  • Tworzenie grafik i infografik oraz montaż prostych filmów promocyjnych – znajomość programów graficznych,
  • Wsparcie promocyjne bieżących projektów naukowych.

Wymagania:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe,
  • Sprawnie poruszasz się w Social Mediach,
  • Posiadasz lekkie pióro,
  • Jesteś skrupulatny, rzetelny i punktualny,
  • Tworzenie grafik, nagrywanie specjalistów oraz szybki montaż filmów nie stanowią dla Ciebie problemu,
  • Jesteś: samodzielny, kreatywny i dobrze zorganizowany,
  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1 w mowie i piśmie).

Oferujemy:

  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.35,
  • zatrudnienie na podstawie umowę na zastępstwo minimum na rok z możliwością przedłużenia współpracy,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • dużą samodzielność w prowadzonych działaniach.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: pr@imid.med.pl

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną  zniszczone. Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Data utworzenia informacji: 11 stycznia 2023 r. 12:57 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons