Aktualności

Co ma wpływ na Twoje zdrowie - ankieta dla nastolatków

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, znajduje się ona pod poniższym linkiem: https://goo.gl/forms/6qrIyN3f19VnZQGt1
 
O ankiecie: Jesteśmy grupą badaczy działających w ponad 44 krajach. Raz na cztery lata prosimy 11, 13 i 15-latków, aby opowiedzieli nam o życiu, jakie prowadzą. Dzięki temu możemy lepiej zrozumieć co dzieje się z ich zdrowiem, kiedy dorastają. Nasze badania noszą nazwę HBSC – jest to skrót od angielskiej nazwy Health Behaviour of School-age Children, czyli Zachowania Zdrowotne Młodzieży Szkolnej.
 
Podane w ankiecie informacje mogą być później wykorzystane, aby zweryfikować czy młodzi ludzie mają zapewnione wszystkie niezbędne warunki do tego, by prowadzić jak najzdrowszy tryb życia. Następne badanie HBSC będzie organizowane na przełomie lat 2017/2018 i potrzebujemy właśnie Ciebie, abyś wskazał/-a nam obszary, które są według Ciebie ważne i którymi powinni zająć się nasi badacze. Poprzez udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania pomożesz nam zebrać cenny materiał do kolejnej edycji badań HBSC. Twoje odpowiedzi są dla nas niezwykle cenne i będziemy Ci bardzo wdzięczni za wypełnienie ankiety, którą właśnie trzymasz w rękach.
 
Dziękujemy!
 
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami mailowo na adres: Możesz także zapoznać się z międzynarodowym raportem z badań HBSC 2013/2014. Informacje gdzie go znaleźć znajdują się na końcu ankiety.

Wróć

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons