Aktualności

"Jestem w drodze" w komunikacji miejskiej w Warszawie

Zachęcamy do zapoznania się z nową kampanią informacyjną Fundacji Jestem w drodze, której patronuje Instytut Matki i Dziecka.

W dniach 11-17 kwietnia Fundacja „Jestem w drodze” wraz z ZTM Warszawa przeprowadzają kampanię informacyjną w komunikacji miejskiej w Warszawie i okolicach

Kampania Fundacji „Jestem w drodze” zachęca wszystkich podróżujących do udostępniania miejsca siedzącego kobietom w ciąży. W warszawskiej komunikacji miejskiej dostępne są ulotki akcji Jestem w drodze, organizatorzy mają ogromną nadzieję, że akcja spotka się z pozytywną reakcją mieszkańców Warszawy.

Kobiety spodziewające się dziecka zachęcane są w tych dniach do bezpłatnego nabycia i noszenia znaczka promującego kampanię „Jestem w drodze”.

Natalia Michałek, prezes Fundacji „Jestem w drodze” o kampanii:

Nasza akcja skierowana jest nie tylko do kobiet w ciąży, które noszą znaczek, ale również do wszystkich osób znajdujących się w otoczeniu ciężarnej. Aby każdy kto zobaczy plakietę – w komunikacji, w kolejce w sklepie i na poczcie – wiedział co on oznacza i jak należy się zachować. Głęboko wierzę, że 50000 ulotek w taborze komunikacji miejskiej i plakaty na wejściu do metra wpłyną na rozpoznawalność znaczka JESTEM W DRODZE, a tym samym na poziom życzliwości wobec ciężarnych mieszkanek Warszawy i okolic.

Więcej informacji o kampanii znajdą Państwo na stronie www.jestemwdrodze.pl

Wróć

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons