Aktualności

Poszukiwana osoba do projektu naukowego

Poszukujemy osoby do wykonania zadań badawczych w ramach pracy magisterskiej i projektu naukowego (2015/19/B/NZ5/02224) finansowanego przez NCN (OPUS-10). Celem pracy będzie opracowanie nowych algorytmów bioinformatycznych służących do analizy danych całoegzomowych pacjentów i identyfikacji patogennych wariantów genetycznych.

Wymagania: uczestnictwo w studiach stacjonarnych II stopnia na kierunku informatyka. Umiejętność programowania w języku R i znajomość środowiska Linux. Dobra znajomość języka angielskiego. Mile widziane ukończenie przedmiotów MBI, INGE, MPB.

Forma zatrudnienia: stypendium 1500 zł/mc

Okres zatrudnienia: ok.12 miesięcy.

Lokalizacja: Zakład Genetyki Medycznej, Instytut Matki i Dziecka, Warszawa oraz Instytut Informatyki, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechnika Warszawska.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (w tym osiągniecia naukowe), listu motywacyjnego oraz kopii dyplomu licencjackiego lub inżynierskiego (ewentualnie zaświadczenia o uzyskanym tytule) do kierownika projektu, t.j. dr.n.med Agnieszka Rygiel (agnieszka.rygiel@imid.med.pl) do dnia 15.05.2019. Po otrzymaniu zgłoszeń skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Dodatkowe informacje pod adresem:

https://www.ncn.gov.pl/baza-ofert/?akcja=wyswietl&id=180050

Data utworzenia informacji: 28 marca 2019 r. 15:02 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Daria Olko

Wróć

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons