Aktualności

Zapraszamy na konsultacje z ekspertami IMiD podczas otwarcia pokoju dla mam na PGE Narodowym!

Bezpłatne konsultacje z ekspertami Instytutu Matki i Dziecka w nowo otwartym "Pokoju matki z dzieckiem"! Loża VIP PGE Narodowego zmienia się w przestrzeń jeszcze bardziej przyjazną rodzinie.

PGE Narodowy jest areną wielofunkcyjną, którą rocznie odwiedzają blisko dwa miliony osób. Teraz rodzice uczestniczący w targach, wycieczkach, wydarzeniach społecznych czy biznesowych będą mieli do dyspozycji specjalnie przystosowaną do ich potrzeb lożę VIP. Patronat nad przestrzenią urządzoną przez PGE Polską Grupę Energetyczną i PGE Narodowy objęły Instytut Matki i Dziecka oraz Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Loża została wyposażona w sprzęt dla matek karmiących. Rodzice będą mogli skorzystać z podgrzewacza do mleka, wygodnej kanapy czy przewijaka. Na starsze dzieci czeka tutaj kącik zabaw. Dodatkowo z loży rozciąga się widok na płytę PGE Narodowego.

 

Zapraszamy na oficjalne otwarcie
"Pokój matki z dzieckiem"
piątek 4 marca | godz. 12.00 | loża 139

 

Wejście do pokoju przez recepcję główną PGE Narodowego, która znajduje się na wysokości bramy numer 1 od strony ulicy Zielenieckiej. Dla matek z wózkami wejście bramą numer 1 i dalej Tunelem Królaka (windy).

Podczas otwarcia "Pokoju matki z dzieckiem" na mamy czekać będą eksperci z Instytutu Matki i Dziecka: Dorota Swiątkowska - specjalista z zakresu żywienia i Krystyna Cygan - lekarz ginekolog położnik. Eksperci udzielać będą bezpłatnych porad.


 

Wróć

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons