Polityka Bezpieczeństwa
POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA PACJENTA
WERSJA 1 OBOWIĄZUJE OD DNIA 01.03.2026
Misja Instytutu Matki i Dziecka:
Codziennie walczymy o zdrowie, godność i radość naszych pacjentów, pamiętając o tym, co jest dla nas największą wartością – ludzkie życie.
Nadrzędnym celem Instytutu Matki i Dziecka jest udzielanie najwyższej jakości świadczeń opieki zdrowotnej, zapewnienie bezpieczeństwa pacjentom oraz stałe podnoszenie standardów postępowania medycznego.
Instytut Matki i Dziecka zobowiązuje się do realizacji działań systemowych na rzecz bezpieczeństwa pacjenta poprzez:
1. Ustanowienie bezpieczeństwa pacjenta najwyższym priorytetem.
2. Zapewnienie bezpiecznego środowiska opieki i minimalizację ryzyka klinicznego.
3. Promowanie kultury bezpieczeństwa i otwartego zgłaszania zdarzeń niepożądanych bez sankcji (non-punitive reporting).
4. Umożliwienie zgłaszania zdarzeń niepożądanych pacjentowi i/lub osobom bliskim pacjenta.
5. Stosowanie procedur, mających na celu ograniczenie wystąpienia zdarzeń niepożądanych lub wystąpienie podobnego w przyszłości. Analizę przyczyn zaistniałego zdarzenia niepożądanego i wdrażanie działań naprawczych, zgodnie z zalecaną metodologią.
6. Edukację pracowników i pacjentów w zakresie bezpieczeństwa oraz zdarzeń niepożądanych.
7. Monitorowanie wskaźników jakości, regularne przeglądy skuteczności podejmowanych działań.
Polityka Bezpieczeństwa Pacjenta obowiązuje wszystkie jednostki organizacyjne Instytutu Matki i Dziecka - cały personel medyczny i niemedyczny, wolontariuszy i kontrahentów. Pracownicy Instytutu Matki i Dziecka są współodpowiedzialni za realizację Polityki Bezpieczeństwa Pacjenta, jak również za możliwość wprowadzania korekt i ich wdrażanie, które wynikają z przeprowadzonych analiz i audytów.
Dyrektor Instytutu Matki i Dziecka okresowo aktualizuje Politykę Bezpieczeństwa Pacjenta oraz zapewnia zasoby i środki niezbędne do realizacji zaplanowanych celów.
