Ogłoszenia o pracę - bieżące

Pracownik gospodarczy / placowy w Dziale Administracyjnym

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Pracownika Gospodarczego / Placowego w Dziale Administracyjnym

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: 1 etat

Opis stanowiska:

  • zapewnienie transportu wewnętrznego (transport towarów i mebli między komórkami organizacyjnymi);
  • utrzymywanie porządku na terenie zewnętrznym Instytutu;
  • odbiór odpadów komunalnych i medycznych z poszczególnych komórek organizacyjnych.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi sprzętu i maszyn ogrodniczych,
  • znajomość segregacji odpadów medycznych.

CV prosimy kierować na adres e-mail: edyta.berska@imid.med.pl (w tytule maila prosimy podać stanowisko)

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną zniszczone.

Data utworzenia informacji: 03 lipca 2024 r. 14:30 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons