Ogłoszenia o pracę - bieżące

Salowa w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Salową w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: 1 etat

Minimalne wykształcenie: podstawowe

Wynagrodzenie: minimalne

Opis stanowiska:

Stałe utrzymanie porządku i czystości na powierzonych odcinkach pracy.

Pomoc przy pacjentach.

Wynoszenie brudnej bielizny i przynoszenie czystej z pralni.

Pobieranie sprzętu oraz leków z magazynu i apteki.

Wymagania mile widziane:

Umiejętność współpracy w zespole, samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: dzial.kadr@imid.med.pl

bądź kontakt telefoniczny z Działem Kadr i Płac (22) 32 77 243.

Informujemy iż, po zakończeniu procesu rekrutacji przesłane przez Państwa CV zostaną  zniszczone.

Data utworzenia informacji: 20 marca 2024 r. 12:54 Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację: Agata Szczęsna

Projekty dofinansowane z UEBIPCertyfikat ISOCertyfikat ISO 1Certyfikat ISO 2

HR Excellence in ResearchSzybka terapia onkologicznaCreative Commons